Termal Otel Tatil Fırsatları
A+ A A-

Termal Otellerde Verilen Hizmetler

Termal Otellerde Verilen HizmetlerTürkiye’nin dört bir yanındaki kaplıcaların etrafına kurulan termal oteller müşteri memnuniyeti için ellerinden geleni yapıyor. Doktor tavsiyesi ya da sağlık turizmi etkinlikleri ile bölgelere gelen yerli ve yabancı turistlerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

Termal otellerde verilen hizmetler tesislerin adına yaraşır şekilde şifa dağıtıyor. Kadın hastalıklarından eklem rahatsızlıklarına, solunum yolları şikayetlerinden sindirim sistemi problemlerine kadar hemen hemen her hastalığın tedavisinde kullanılan şifalı sular modern hayatın ihtiyaçlarını da bünyesinde barındıran otellerde kullanılıyor.

Termal otel hizmetleri:

Konaklama: İşletmeler kısa ve uzun dönem konaklama seçenekleri ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyor. Sağlık turizmi kapsamında değerlendirebileceğimiz bu etkinliklerin son derece önemli olduğunun ve tesislerde uyulması gereken kural ve standartlara göre uygulamalar içermesi gerektiğinin farkında olan işletmeciler her türlü ayrıntıyı düşünmüştür. Hijyen ve sağlık kurallarına göre dizayna edilen odalarda müşterilerin ihtiyacı olan her şey yer almalıdır.

Termal havuzlar: Kaynak sularının iyileştirici etkisinden bütün vücudun yararlanması için yapılan termal havuzlar temiz ve Sağlık Bakanlığınca konulan standartlarda olmalıdır. Kişiler havuzlara girmeden önce arındırıcı duşlardan geçerler.

Uzman ekip: Verilen termal hizmetlerinin birçoğu uzman doktor, fizik tedavi uzmanı ve sağlık ekibi gözetiminde gerçekleşir.

Engellilere Özel: Konaklama seçeneklerinden havuzlara, ulaşımdan tedavi merkezlerindeki araçlara kadar engelli misafirlerin kolaylıkla yararlanabileceği alanlar oluşturulur.

Fitness: Fiziksel aktivitelerin gerçekleştirilmesi ve forma girmek amaçlı hemen hemen her otelde bulunan fitness salonları kişilerin spor yapma ihtiyaçlarını karşılar.

Wellness: Tam bir bakıma giren misafirler için düşünülecek en iyi aktivitelerden biri de süt banyosundan masaja, psikolojik destekten diyete kadar birçok hizmeti içeren wellness uygulamasının bulunmasıdır. Kişinin kendini iyi ve mutlu hissetmesi amaçlanan sistem her otelde bulunmayabilir.

SPA: Su ile gelen sağlık anlamında olan SPA kaplıca sularının buhar hamamı, aromaterapi gibi yöntemlerle hastalıkları iyileştirmede kullanılmasıdır. Lüks işletmelerin bir numaralı hizmetlerinden biridir.

Çamur banyosu: Kaplıca suları ile yapılan çamurların cilt ve iç organlardaki rahatsızların tedavisinde kullanılması amacıyla tesisler tarafından düzenlenen alanlarda verilen hizmetlerdendir.

Cilt bakımı: Hem sağlık hem güzellik kampına giren misafirlerin isteklerini karşılamak için cilt bakım uzmanları bulunur.

Tedavi olanakları: Uzman doktorlar eşliğinde yapılan tedaviler ile iyileşme süreçleri hızlandırılmaya çalışılır.

Kür merkezleri: İçme ve yeme kürleri ile sindirim sistemi rahatsızlıkları ve böbrek hastalıkları giderilmeye çalışılır. Hemen hemen her otelde bulunur.

Masaj: Eklem ve kas rahatsızlıklarının tedavisinde etkili olan masaj vücudun rahatlamasını ve hareket ile esneklik kabiliyetinin artmasını sağlar.

Bir yandan sağlık turizmine hizmet eden Kütahya kaplıca otellerinde direnç kazanabilir dönerken de dünyaca ünlü çini ve porselenlerinden satın alabilirsiniz.

Yılın 12 ayı kapıları açık otellerde dilerseniz toplantı ve organizasyonlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli rahatsızlıklara iyi gelen suları 30-80 derece sıcaklıktadır.

Şifa kaynağı ilimiz sağlık turizminde başı çekenlerden biridir. Kütahya’nın Emet, Yoncalı, Merkez, Tavşanlı bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda bulunmaktadır.

İzmir ilimize yakın konumu turistlerin ilgisini çekmiş ve son yıllarda sahip olduğu güzellikler hızlıca fark edilmiştir. Şifa dağıtan sularında canlılık kazanmak için her yıl binlerce turist termallerine akın eder. Konaklama sorun olmayan ilde otel, butik otel veya tercihinize göre pansiyon bulabilir dilediğiniz kadar kalabilirsiniz. Manisa kaplıca otelleri, sauna, spa ve hamamlarla zengindir.

Kaliteli olduğu kadar da hesaplı olan Manisa termal otelleri maliyet konusunda da avantaj sağlamaktadır. Egenin en güzel şehirlerinden biri olan ilde Manisa’nın Kurşunlu, Kuşlubahçe, Saraycık, Bozdağ bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda listelemiştir.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TERMAL TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Kaplıcaları, travertenleri ve ılıman iklimi ile ünlü Pamukkale Ege’nin en güzel şehirlerin...

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Lalelerle süslü sokakları, minareleri göğe değen camileri ve kültürel mirası ile Konya gez...

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Güre, Balıkesir’e bağlı olan şirin bir ilçedir. Burasını farklı kılan ise tertemiz havası, kaplıcaları ve termal...

Tüm tatil bölgeleri »

Seo

Seo

Yasal Uyarı: Bu site termal otelleri ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. termalotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Yalova Termal Otel
Afyon Termal Otel