Termal Otel Tatil Fırsatları
A+ A A-

Afyon Termal Otelleri

Afyon termal otellerinin bu denli rağbet görmesi sularının özellikleri yanında İç batı Anadolu’nun kavşak noktası görevini üstlenmesidir. Demir, hava ve karayollarının kesişim noktasındadır. Son yıllarda ününe ün katan il jeotermal kaynaklarının özellikleri ve tarihsel kültürel özellikleriyle de öne çıkmıştır.

 

İkbal Thermal Deluxe Hotel

İkbal Thermal Deluxe Hotel

Afyon

Afyon merkeze 10 km uzaklıkta yer alan İkbal Thermal Deluxe Hotel açık yüzme havuzu, Türk hamamı ve SPA merkeziyle termal oteller içerisinde en iyilerden biridir.

Sandıklı Thermal Park Hotel

Sandıklı Thermal Park Hotel

Sandıklı / Afyon

Sandıklı Thermal Park Otel Hüdai Kaplıcaları mevkiinde yer alan ve Afyon’un en güzel termal otellerinden biridir.

Güral Afyon Wellness & Convention

Güral Afyon Wellness & Convention

Afyon

İl merkezine yalnızca 10 km. mesafedeki termal tesis sağlıklı yaşam merkezidir. Spa, geleneksel Türk hamamı, fin hamamı, buhar odaları, termal havuzlar ve bio saunalarla hizmet vermektedir.

Oruçoğlu Thermal Resort

Oruçoğlu Thermal Resort

Afyon

Oruçoğlu Thermal Resort Kütahya’da bulunan Zafer Havalimanı’na 46 km uzaklıkta yer alır. Otelde termal havuzlar, Türk hamamları ve detoks merkezleri bulunur.

Korel Thermal Resort & SPA

Korel Thermal Resort & SPA

Afyon

Korel Thermal Resort & SPA Havaalanına 6,5 km uzaklıkta yer almaktadır. Yüzme havuzları, çamur banyoları ve zayıflama kürleri ile geniş bir SPA merkezine sahiptir.

Pala’s Premium Termal & SPA Center

Pala’s Premium Termal & SPA Center

Gazlıgöl/ Afyon

Afyon şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan Pala’s Premium Termal & SPA Center dağ manzaralı odaları, tertemiz atmosferi, yüzme ve termal havuzları ve SPA merkezi ile dört dörtlük bir termal otel durumunda.

Grand Özgül Termal

Grand Özgül Termal

Gazlıgöl/ Afyon

Gazlıgöl bölgesinde bulunana Grand Özgül Termal fizyoterapi, elektroterapi, fizik rehabilitasyon, ozon terapi ve detoks gibi işlemler uygulanmaktadır. Klinikler ve uzman doktorlar da her türlü şikayetinizi karşılar.

Başaranlar Thermal

Başaranlar Thermal

Afyon

İl merkezine 22 km. mesafedeki otel 80 odalıdır. Mutfaklı daireleri ve spa olanakları sunmaktadır. Termal havuzun sağlığa etkilerini kullanarak bunu en güzel biçimde konuklarına sunmaktadır.

Gürses Termal Otel

Gürses Termal Otel

Afyon

Afyon’un ünlü Sandıklı ilçesinde yer alır. Sıcak su kaplıcası, açık ve kapalı yüzme havuzları, geleneksel Türk hamamı ve spa tesisi mevcuttur.

Heybeli Termal Tatil Köyü

Heybeli Termal Tatil Köyü

Bolvadin / Afyon

Bolvadin ilçesinde yer alan Heybeli Termal Tatil Köyü kaplıcaları, tesisleri, termal otelleri ve villaları ile her türlü ihtiyacı karşılıyor.

Soydan Termal Otel

Soydan Termal Otel

Afyon

Soydan Termal Otel Gazlıgöl’de kurulan ve sağlık turizminin en gözde mekanlarından birisidir. Tesiste termal havuzlar, çamur banyoları, SPA merkezleri ve masaj salonları bulunmaktadır.

Afyon kaplıca otelleri termal köy formunda düzenlenmiş ve donanımlı konaklama birimleriyle sağlık turizmi kapsamında iyileştirilmiştir. Kaplıcaları başta olmak üzere alternatif turizm çeşitliliğiyle özel illerimiz arasındaki yerini almıştır.

Hangi Hastalıklarda Etklidir?

  • Romatizma
  • Farenjit
  • Deri iltihapları
  • Felç

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları

Otel, pansiyon, villa ve kiralık apartlarla zengin konaklama birimlerine sahip bölge ilin en meşhur kaplıcasıdır. Cilt güzelliği ve vücuda kazandırdığı zindelik canlılıkla doğal cilt bakımıyla ilgilenen herkes tarafından duyulmuş ve özellikle bayanlar arasında ünlenmiştir. Çamur banyolarıyla bilinir.

Gazlıgöl Kaplıcaları

İhsaniye çevresindeki Gazlıgöl kaplıcaları, banyo ve içme gibi her iki biçimde de uygulanır. Başta solunum yollarında etkili olan şifalı sular dolaşım sistemi için önerilmektedir.

Ülkemiz genelinde pilot bölge seçilen ilimiz termal otel yapımı ve geliştirilmesine büyük önem vermiştir. Bugüne bugün Geleceğin Termal Başkenti kabul edilebilir. Afyon’un Sandıklı, Gazlıgöl, Kütahya karayolu ve İzmir karayolu bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda derlenmiştir.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TERMAL TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Kaplıcaları, travertenleri ve ılıman iklimi ile ünlü Pamukkale Ege’nin en güzel şehirlerin...

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Lalelerle süslü sokakları, minareleri göğe değen camileri ve kültürel mirası ile Konya gez...

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Güre, Balıkesir’e bağlı olan şirin bir ilçedir. Burasını farklı kılan ise tertemiz havası, kaplıcaları ve termal...

Tüm tatil bölgeleri »

Seo

Seo

Yasal Uyarı: Bu site termal otelleri ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. termalotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Yalova Termal Otel
Afyon Termal Otel