Termal Otel Tatil Fırsatları
A+ A A-

Ankara Termal Oteller

Ankara termal otellerinin birçoğu çok yıldızlı ve binlerce yatak kapasitesine sahip dev tesislerdir. Şifa kaynağı suları konuklarına en mükemmel biçimde sunmanın yanı sıra restoranları, barları, oyun sahalarıyla da hizmet verirler. Romalılardan bu yana sağlık kaynağı olan Ankara ilimiz tam anlamıyla termal kaynakların piridir.

 

Çam Hotel Thermal Resort & SPA

Çam Hotel Thermal Resort & SPA

Kızılcahamam / Ankara

Kızılcahamam’ın çam ormanlarıyla kaplı muhteşem coğrafyası üzerinde kurulan Çam Hotel Thermal 190 standart, 50 Corner Suit, 3 Deluxe Suit ve 5 Engelli odası olmak üzere toplam 248 oda ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Büyük Anadolu Ankara Otel

Büyük Anadolu Ankara Otel

Akyurt / Ankara

Akyurt ilçe merkezine 7, Esenboğa Havaalanı’na 3 km uzaklıkta yer almaktadır. Büyük Anadolu Hotel içinde SPA merkezi, buhar banyosu ve termal havuzlar bulunur.

Patalya Thermal Resort Uygulama Oteli

Patalya Thermal Resort Uygulama Oteli

Kızılcahamam / Ankara

Patalya Termal Otel sağlık merkezi, sauna ve masaj salonları ile sağlık turizminin önde gelen tesislerinden. Odalarda kablosuz internet, 24 saat sıcak su, sigara içilmeyen alanlar bulunuyor.

Asya Termal Kızılcahamam Otel

Asya Termal Kızılcahamam Otel

Kızılcahamam / Ankara

Ankara – İstanbul karayolu üzerinde bulunan ve ilçe merkezine 5 dakikalık uzaklıkta kalan Asya Termal Otel Esenboğa Havaalanı’na 95 km’lik bir mesafededir.

Haymana Termal Otel

Haymana Termal Otel

Haymana / Ankara

Haymana Termal Otel şifalı suları ile misafirlerin şikayetlerine deva olmaya çalışıyor. Otelde sağlık merkezi, cilt bakım merkezi, hamam ve havuzlar bulunur.

Başak Termal Otel

Başak Termal Otel

Kızılcahamam / Ankara

Başak Termal Otel ilçe merkezine yakın bir konumda yer almaktadır. Uzman fizyoterapistler eşliğinde tedaviler gerçekleştirilir.

Deva Termal Otel

Deva Termal Otel

Kızılcahamam / Ankara

Şehir merkezine 1 saat uzaklıkta olan Deva Termal Otel, Kızılcahamam’ın sıcak sularının şifa dağıttığı bir merkez.

Kızılcahamam Kaplıcaları

Karaciğer, mide, kalp, böbrek, kan dolaşımına iyi geldiği bilinen Kızılcahamam kaplıcaları çevresinde çok sayıda tesis hizmet vermektedir.50-51 derede civarında seyreden bu kaynak sular doktorların tavsiye ettiği adreslerden biridir.

Haymana Kaplıcaları

Dünyanın ikinci en yararlı kaplıcası olan Haymana, hem banyo biçiminde hem de içildiği taktirde şifalı olmaktadır. Haymana kaplıcaları 45 derece sıcaklıktadır. Nevralji, Solunum yolları, sinir ve kas sistemi yorgunlukları, Kadın hastalıkları ve Boşaltım sistemi ile Safrakesesi başta olmak üzere birçok derde dermandır.

Sindirim sistemi bozukluklarından romatizmal hastalıklara kadar çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan özel tesislerde yerinizi ayırtın ve bağışıklık sisteminizi komple yenileyin.

Ankara’nın Kızılcahamam, Haymana, Yenimahalle, Akyurt ve Balgat bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda bulunmaktadır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TERMAL TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Kaplıcaları, travertenleri ve ılıman iklimi ile ünlü Pamukkale Ege’nin en güzel şehirlerin...

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Lalelerle süslü sokakları, minareleri göğe değen camileri ve kültürel mirası ile Konya gez...

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Güre, Balıkesir’e bağlı olan şirin bir ilçedir. Burasını farklı kılan ise tertemiz havası, kaplıcaları ve termal...

Tüm tatil bölgeleri »

Seo

Seo

Yasal Uyarı: Bu site termal otelleri ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. termalotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Yalova Termal Otel
Afyon Termal Otel