Termal Otel Tatil Fırsatları
A+ A A-

Balıkesir Termal Oteller

Balıkesir termal oteller, yalnızca doğal sularıyla değil şifa kaynağı termal çamurlarıyla da sağlıklı yaşam sunar. İlde birçok derdinize derman bulabileceğiniz termal otellerinde çeşitli kürler, masajlar sauna, hamam gibi hizmetler yer alır ve her mevsim açıktır.

 

Gönen Termal Resort

Gönen Termal Resort

Balıkesir

İki otelin birleşmesinden oluşmuş tesis 150 yatak kapasitelidir. Park ve Yıldız otellerini bir araya getiren birleşik tesis açık ve kapalı termal havuzları yanında bir de olimpik yüzme havuzuyla konuklarını ağırlamaktadır.

Adrina Hotel De Luxe Health & Spa

Adrina Hotel De Luxe Health & Spa

Edremit / Balıkesir

246 odasıyla konuklarını ağırlayan dev termal tesis, Edremit kıyılarındadır. Oldukça şık ve kaliteli tesiste termal havuzlar, Spa, Sauna, Fitness salonu ve olmazsa olmazımız geleneksel Türk hamamı hizmet vermektedir.

Adramis Termal

Adramis Termal

Edremit / Balıkesir

Denizin meşhur Kaz dağları ile kucaklaştığı noktada denizin tuzlu, karlı dağların tatlı sularında ve en önemlisi şifalı sıcak su fışkıran noktalarından birinde mineral kaynağı termal tesiste tatile ne dersiniz.

Afrodit Termal

Afrodit Termal

Edremit / Balıkesir

Edremit Körfezi yakınlarında kurulan Afrodit Termal Otel Kazdağı’nın mis gibi atmosferinde sağlık, dağ ve deniz turizmi ile bütün yıl müşterilerine hizmet vermektedir.

Sındırgı Obam Termal Resort Otel & SPA

Sındırgı Obam Termal Resort Otel & SPA

Balıkesir

Hisaralan kaplıcaları bölgesindeki tesis 92 odasıyla hizmet vermektedir. Baraj kıyısında ve ilçeye yalnızca 22 km. uzaklıktadır.

İstanbul’a yalnızca 3 saat uzaklıkta yer alan Balıkesir kaplıca otelleri başta en beğenileni Edremit olmak üzere dağınık haldedir. Kaz dağlarının eteklerinden fışkıran kaplıca sularının sindirim, solunum ve iskelet sistemleri gibi ciddi fiziksel hastalıklara iyi geldiği bilinmektedir. 56 dereceye kadar çıkabilen suları içilebilmekte ve çeşitli uygulamalarla tedavi amaçlı hizmete sunulmaktadır. Romatizmal rahatsızlıkların yanında cildi de yenileyen çamur banyoları için yılın her dönemi yerli ve yabancı turistler Balıkesir termal otellere akın etmektedir.

Her anlamda kültür mozaiği şehrin ılıman ferah ikliminde tatil yaparak şifa dağıtan tesislerinden birinde siz de yenilik kazanabilirsiniz. Balıkesir’in Edremit ve Balya bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda listelenmiştir.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TERMAL TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Kaplıcaları, travertenleri ve ılıman iklimi ile ünlü Pamukkale Ege’nin en güzel şehirlerin...

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Lalelerle süslü sokakları, minareleri göğe değen camileri ve kültürel mirası ile Konya gez...

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Güre, Balıkesir’e bağlı olan şirin bir ilçedir. Burasını farklı kılan ise tertemiz havası, kaplıcaları ve termal...

Tüm tatil bölgeleri »

Seo

Seo

Yasal Uyarı: Bu site termal otelleri ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. termalotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Yalova Termal Otel
Afyon Termal Otel