Termal Otel Tatil Fırsatları
A+ A A-

Bolu Termal Oteller

Yüzyıllar boyunca şifa dağıtan Bolu kaplıcaları, Çelebi’nin seyahatnamesinde dahi övülen dillere destan olmuş bölgelere sahiptir. Günümüzde Bolu termal otelleri zaten çok sayıda ve dağınık halde olan kaplıcaların üzerine kurulmuştur. Şifalı suları Büyük ve Küçük kaplıcalar olarak sınıflandırılmıştır.

 

Gazelle Resort & Spa

Gazelle Resort & Spa

Bolu

Karacasu bölgesinde yer alan 160 odalı Gazelle Resort & SPA geniş bir ormanlık alanda kurulmuştur. Merkezde sauna, spor salonu, SPA tesisi, 2 adet yüzme havuzu bulunur.

Sarot Termal Park Resort Hotel

Sarot Termal Park Resort Hotel

Ilıca / Bolu

Mudurnu’da yer alan Sarot Termal Park Resort Hotel SPA merkezi, kaplıca suları ile dolu havuzları ve modern yapısı sebebiyle sağlık turizminin önde gelen merkezlerinden.

Bolu Yıldız Otel

Bolu Yıldız Otel

Karacasu / Bolu

Bolu merkeze 5 km uzaklıkta olan otel Karacasu beldesinde yer almaktadır. Orman alanları içinde yer alması ile doğal ortamına hayran bırakan tesiste termal havuzlar, masaj merkezleri bulunur.

Bu iki ana kaynağın sıcaklık değerleri:

  • Büyük kaynak: 40 – 44 derece
  • Küçük kaynak: 40 – 46 derece

1993 yılında “Termal Turizm Merkezi” ilan edilen bölge, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine de sahiptir. bu hastane ve Termal Otel ve Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet verir.

İçme ve banyo kürleri biçiminde de faydalanılan suları yenileyici ve iyileştirici özelliğe sahiptir. Sindirim sisteminden romatizmal hastalıklara ve birçok dolaşım sistemini dengeleyen suları ilin birçok bölgesinde yaygın konumdadır. Konforlu odalarında huzuru yakalayacak meşhur yemekleriyle damak zevkinizi şımartma imkanı yakalayacaksınız.

Daha çok 3-4 yıldızlı Bolu termal otelleri, özel termal banyolar, havuzlar, masaj salonları buhar odaları ve kondisyon merkezi hizmeti de sunarlar.

Bolu’nun Karacasu, Ilıca, Mudurnu ve Seben bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda derlenmiştir.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TERMAL TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Kaplıcaları, travertenleri ve ılıman iklimi ile ünlü Pamukkale Ege’nin en güzel şehirlerin...

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Lalelerle süslü sokakları, minareleri göğe değen camileri ve kültürel mirası ile Konya gez...

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Güre, Balıkesir’e bağlı olan şirin bir ilçedir. Burasını farklı kılan ise tertemiz havası, kaplıcaları ve termal...

Tüm tatil bölgeleri »

Seo

Seo

Yasal Uyarı: Bu site termal otelleri ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. termalotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Yalova Termal Otel
Afyon Termal Otel