Termal Otel Tatil Fırsatları
A+ A A-

Denizli Termal Otelleri

Dünyanın en özel doğa harikalarından biri kabul edilen Pamukkale’yi üzerinde taşıyan Denizli, şifalı doğal kaynaklarıyla hem sağlık hem doğa turizmini canlı tutmaktadır. Denizli termal otellerinin kalitesi, deneyimi ve özellikleri meraklılarını ve şifa arayanları mıknatıs gibi çekmektedir. 3,4 ve 5 yıldızlı Denizli kaplıca otelleri yıl boyu yerli ve yabancı turiste hizmet etmektedir. Özellikle Sarayköy ve Pamukkale bölgelerinde yoğunlaşan otelleri sağlıklı yaşam merkezi formunda dev projelerdir.

 

Pam Thermal Otel

Pam Thermal Otel

Denizli

236 odalı tesis, çam ormanlarıyla kaplı bir yamaç üzerine inşa edilmiştir. Tedavi edici kırmızı sulardan oluşan ayrı bir ünitesi de olan Pam Thermal, termal banyolarda sağlık, güzellik ve tedavi amaçlı aromaterapi ve hidroterapiler uygulamaktadır.

Colossae SPA & Thermal Hotel

Colossae SPA & Thermal Hotel

Denizli

Pamukkale’de travertenlerin yanında Hierapolis antik şehrinin yanı başında bulunan tesis, Denizli’nin ilk beş yıldızlı termal otelidir.

SPA Herakles Thermal Hotel

SPA Herakles Thermal Hotel

Denizli

Karahayıt eteklerinde hizmet vermektedir. Güzel bir mimari ve açık yüzme havuzu hizmetini termal şeklinde sunan, 104 odalı Spa Herakles Thermal Hotel, şifalı termal havuzlar, kaplıcalar ve fizyoterapistleri bünyesinde bulundurur.

Grand Marden Hotel

Grand Marden Hotel

Denizli

40 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan termal otel, 24’ü süit 266’sı standart toplam 290 odadan oluşmaktadır.

Umut Thermal Hotel Clinic & SPA

Umut Thermal Hotel Clinic & SPA

Sarayköy / Denizli

Doğayla iç içe inşa edilmiş otelde açık ve kapalı yüzme havuzları ile spa merkezi bulunmaktadır. Açık büfe kahvaltıda yenilen yemeklerin tamamı doğaldır.

Pamukkale termal otelleri, kaplıcalarının 33-36 derece arasında seyreden su sıcaklığı başta kalp rahatsızlıkları için önemlidir. Sularının içilmesi halinde idrar yolu iltihapları ve böbrek kumu, taşı gibi ciddi rahatsızlıklarda da oldukça etkilidir.

Sağlıklı ve huzur dolu, canlanırken dinlenebileceğiniz Denizli termal otelleri alışkanlık yapabilir. Denizli’nin Sarayköy, Pamukkale, Karahayıt bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda sizler için hazırlanmıştır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TERMAL TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Kaplıcaları, travertenleri ve ılıman iklimi ile ünlü Pamukkale Ege’nin en güzel şehirlerin...

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Lalelerle süslü sokakları, minareleri göğe değen camileri ve kültürel mirası ile Konya gez...

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Güre, Balıkesir’e bağlı olan şirin bir ilçedir. Burasını farklı kılan ise tertemiz havası, kaplıcaları ve termal...

Tüm tatil bölgeleri »

Seo

Seo

Yasal Uyarı: Bu site termal otelleri ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. termalotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Yalova Termal Otel
Afyon Termal Otel