Termal Otel Tatil Fırsatları
A+ A A-

Hatay Termal Oteller

Akdeniz’in uç noktası Hatay termal otelleri, denizi, yaylaları ve lezzetli yemekleriyle bilinir. Şifalı sularında yenilenirken ilin tüm olanaklarından yararlanabilirsiniz. Plajlarında da yüzebilir tarihi yerlerini keşfe çıkabilirsiniz. Ünlü Hatay sofralarında başköşede yerinizi almak size iyi gelecek kültürleriyle tanışabileceğiniz şölen ve festivallerine de katılabileceksiniz.

 

Ottoman Palace Hotel

Ottoman Palace Hotel

Antakya / Hatay

5 yıldızlı otel, açık kapalı havuzları, güneşlenme terası, fitness, fin hamamı ve spa uygulamaları ile hizmet vermektedir. İlin kuzey kısmında ve havalimanına sadece 12 km. mesafededir.

Green Hamamat Termal Hotel

Green Hamamat Termal Hotel

Hatay

Hatay Kumlu’da 15 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan Hamamat Termal Otel doğal güzelliklerle çevrili eğlenceli ve keyifli tatil düşünenlerin adresidir.

Fourway Spa Hotel

Fourway Spa Hotel

Hatay

Hatay Dörtyol’daki, 58 odalı, 4 yıldıza sahip tesis, spa ağırlıklı olarak hizmet vermektedir. Türk hamamı ve saunası olan otelde, sunulan rahatlatıcı seçenekler arasında tam vücut masajı, cilt bakımı ve pedikür yer almaktadır.

Hatay

Yenileyici özelliklere sahip özellikli termal suları binlerce yıldır hastalara şifa kaynağı olmuştur. Spa ve saunalı Hatay kaplıca otelleri geleneksel Türk hamamları ve çeşitli spor olanaklarıyla her sezon açıktır. Yurdumuzda kükürt oranı en yüksek sulara sahip Green Hamamat Hotelde bu ilimizdedir. Dünya üzerinde bir de yalnızca Hindistan’da var olan Hamamat’ın başka yerde eşi benzeri yoktur.

Hatay’ın Antakya, Kumlu, Dörtyol bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda listelenmiştir.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TERMAL TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Kaplıcaları, travertenleri ve ılıman iklimi ile ünlü Pamukkale Ege’nin en güzel şehirlerin...

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Lalelerle süslü sokakları, minareleri göğe değen camileri ve kültürel mirası ile Konya gez...

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Güre, Balıkesir’e bağlı olan şirin bir ilçedir. Burasını farklı kılan ise tertemiz havası, kaplıcaları ve termal...

Tüm tatil bölgeleri »

Seo

Seo

Yasal Uyarı: Bu site termal otelleri ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. termalotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Yalova Termal Otel
Afyon Termal Otel