Termal Otel Tatil Fırsatları
A+ A A-

İstanbul Termal Oteller

Özellikle İstanbul Anadolu yakası Tuzla mevkiinde konumlanmış içme ve kaplıcalar en donanımlı İstanbul termal otelleri olarak bilinir. Tuzla İstanbul’un en son çıkış kapısı konumundadır. Sanayileşme ve kentleşme biraz doğa katliamına sebep olsa da günümüzde dönüşüm projeleriyle yeniden canlılık kazanmaya başlamıştır. Bu değişimlere rağmen bölgede değişmeyen ve değerini hiç kaybetmeyen tek değer Tuzla termalidir. 500 yıldır sağlık dağıtmaya devam eden Tuzla sürekli yeni projelerle adını duyurmakta ve 21. yüzyıla yakışır biçimde hizmet vermeye devam etmektedir.

Hotel Thermal İstanbul

Hotel Thermal İstanbul

Tuzla / İstanbul

Tuzla’nın İçmeler bölgesindeki kaplıca kaynaklarının yakınına kurulan otelin en önemli özelliği modern çağın gerektirdiği şekilde dizayn edilen odaları ve şifalı suları sunmasıdır.

Binlerce yıllık tarihinin yanında şifalı sularıyla da sağlık dağıtan ve bunu en konforlu biçimde sunan İstanbul kaplıcalarının kapıları her mevsim siz değerli konuklarına açıktır. İstanbul İçmeler ve Tuzla bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda yer almaktadır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TERMAL TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Kaplıcaları, travertenleri ve ılıman iklimi ile ünlü Pamukkale Ege’nin en güzel şehirlerin...

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Lalelerle süslü sokakları, minareleri göğe değen camileri ve kültürel mirası ile Konya gez...

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Güre, Balıkesir’e bağlı olan şirin bir ilçedir. Burasını farklı kılan ise tertemiz havası, kaplıcaları ve termal...

Tüm tatil bölgeleri »

Seo

Seo

Yasal Uyarı: Bu site termal otelleri ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. termalotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Yalova Termal Otel
Afyon Termal Otel