Termal Otel Tatil Fırsatları
A+ A A-

Konya Termal Oteller

Konya termal oteller, şifalı sularıyla sağlık kaynağı formundaki ilimiz her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Yılın her dönemi açık tesisleri oldukça donanımlıdır. Keyifli bir tatil geçirirken aynı zamanda yenilenecek ve huzurlu atmosferinde ruhunuzu dinlendireceksiniz.

 

Grand İpek Palas Termal Otel

Grand İpek Palas Termal Otel

Ilgın / Konya

Konya’nın termal cenneti Ilgın’da yer alan otel, şifalı sularla tazelenen 4 kapalı havuza sahiptir.

Öztürk Termal Otel

Öztürk Termal Otel

Ilgın / Konya

Konya’nın şifa kaynağı sularıyla ünlenmiş Ilgın ilçesinde yer alan otel 60 odasıyla hizmet vermektedir. İl merkezine sadece 87 km. mesafededir.

Açık ve kapalı termal havuzları, hamamları ve çeşitli masaj uygulamalarıyla Konya kaplıca otelleri canlılık ve zindelik kazanma istasyonlarıdır.

Genellikle doktorlar ve alanında uzman profesyonel ekipler gözetiminde uygulanan şifalı sularla iyileştirme teknikleri her yıl sayısı sürekli artan büyük bir kitlenin sorunlarına çözüm olmaktadır.

Doğal güzelliklerle çevrili otellerinde kendinizi hiç olmadığınız kadar canlı hissedeceksiniz. Konya’nın Ilgın ve Ereğli bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda yer almaktadır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TERMAL TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Kaplıcaları, travertenleri ve ılıman iklimi ile ünlü Pamukkale Ege’nin en güzel şehirlerin...

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Lalelerle süslü sokakları, minareleri göğe değen camileri ve kültürel mirası ile Konya gez...

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Güre, Balıkesir’e bağlı olan şirin bir ilçedir. Burasını farklı kılan ise tertemiz havası, kaplıcaları ve termal...

Tüm tatil bölgeleri »

Seo

Seo

Yasal Uyarı: Bu site termal otelleri ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. termalotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Yalova Termal Otel
Afyon Termal Otel