Termal Otel Tatil Fırsatları
A+ A A-

Nevşehir Termal Otelleri

Son zamanlarda hızlıca bilinirliğini arttıran ve sağlık turizminde adından söz ettiren Nevşehir termal otelleri, sahip olduğu özellikli sularıyla konuklarının dertlerine şifa olmaktadır. Birçok otelinin yeni açılmış olması modern ve lüks bir konaklamayı, sıcak suları ve hamam kültürü ise geleneğimizle yaşamı oldukça başarılı biçimde birleştirmiştir.

 

Kattre Termal De Luxe Hotel

Kattre Termal De Luxe Hotel

Nevşehir

Kozaklı’da bulunan Kattre Termal De Luxe Hotel, şifalı termal tesisleri içeren büyük bir Spa ve sağlıklı yaşam merkezidir.

Kozaklı Grand Termal Otel

Kozaklı Grand Termal Otel

Kozaklı / Nevşehir

Toplam 150 Odası Bulunan Tesiste; 2 Adet Kral Dairesi, 24 Adet Corner Suit,2 Adet Engelli Odası,122 Adet Standart Oda mevcuttur.

Roza Resort Termal Hotel

Roza Resort Termal Hotel

Kozaklı / Nevşehir

8 yıl önce hizmete giren tesis, İç Anadolu Bölgesi’ndeki termal turizm yatırımlarının başında gelir. Yılın her ayı açıktır.

Dadak Thermal SPA & Wellness Hotel

Dadak Thermal SPA & Wellness Hotel

Kozaklı / Nevşehir

88 odalı, 5 yıldızlı otelimiz termal havuzlarının yanı sıra geleneksel hamam ve fitness merkezine de sahiptir. Dinlenebileceğiniz özel balkonlu odaları sahip olduğu yıldızlarına yakışır biçimde şık ve konforludur.

Hacı Veli Termal Tatil Köyü

Hacı Veli Termal Tatil Köyü

Kozaklı / Nevşehir

Göreme Milli parkı ve Kapadokya bölgesine sadece 70 km. mesafededir. Yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, hamam, termal havuz ve saunaya sahip tatil köyünün odalarında wi-fi yanında özel mutfakta mevcuttur.

Spa ve saunalı otelleri geleneksel Türk hamamı ve genellikle havuzludur. Çeşitli masaj ve uygulamalarla sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan otellerinde yer ayırtarak kendinize sağlığınıza bir şans vermelisiniz.

Yalnızca yenilenmek canlılık kazanmakla kalmayıp ünlü Ürgüp-Göreme’yi ve çevre güzelliklerini de keşfedebilirsiniz. En çok beğenilen Nevşehir kaplıca otellerinin yer aldığı Kozaklı Kaplıcaları ilin 100 km. kuzeyinde yer alır. Bu önemli kaplıca daha çok;

  • Mantar hastalığı
  • Cilt problemleri
  • Kronik iltihaplı kadın hastalıkları
  • Damar sertliği
  • Kireçlenme
  • İltihaplı olmayan romatizmal rahatsızlıklarda etkilidir.

Nevşehir’in Kozaklı ve Ürgüp bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda bulunmaktadır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TERMAL TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Kaplıcaları, travertenleri ve ılıman iklimi ile ünlü Pamukkale Ege’nin en güzel şehirlerin...

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Lalelerle süslü sokakları, minareleri göğe değen camileri ve kültürel mirası ile Konya gez...

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Güre, Balıkesir’e bağlı olan şirin bir ilçedir. Burasını farklı kılan ise tertemiz havası, kaplıcaları ve termal...

Tüm tatil bölgeleri »

Seo

Seo

Yasal Uyarı: Bu site termal otelleri ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. termalotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Yalova Termal Otel
Afyon Termal Otel