Termal Otel Tatil Fırsatları
A+ A A-

Samsun Termal Oteller

İmaret ve Havza ilçelerinde yer alan Samsun termal otelleri özellikleri bakımından ünlenmiş hızla gelişmeye başlamıştır. Havza yüksek tepelerle çevrili derin bir vadi tabanında yer alır. Konumu ve ulaşım kolaylığı bakımından da avantajlıdır. Doktor ve işinin ehli uzmanlar kontrolünde gerçekleştirilen uygulamalar ve banyo kürlerinden faydalanabilirsiniz. Radyoaktif özelliklere sahip şifa kaynağı sularından yılın her zamanı faydalanabilirsiniz.

 

Ancere Thermal Hotel

Ancere Thermal Hotel

Havza / Samsun

Samsun’un kaplıcalarla ünlü ilçesi Havza’da bulunan tesis, Çarşamba havaalanına yakın olup il merkezine 74 km uzaklıktadır. Otelde 66’sı standart 68 oda vardır.

Samsun kaplıca otelleri adını yeni yeni duyurmaya başlayan bölgelerimizdendir. Tamamlayıcı iyileştirici özelliklere sahip Lokman Hekim kaplıcaları, hamamlar, saunalarla hizmet verilir. Genellikle restoran, fitness salonu ve kapalı havuzlarla konuklar ağırlanır. Samsun’un Havza ve İmaret bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda listelenmiştir.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TERMAL TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Kaplıcaları, travertenleri ve ılıman iklimi ile ünlü Pamukkale Ege’nin en güzel şehirlerin...

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Lalelerle süslü sokakları, minareleri göğe değen camileri ve kültürel mirası ile Konya gez...

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Güre, Balıkesir’e bağlı olan şirin bir ilçedir. Burasını farklı kılan ise tertemiz havası, kaplıcaları ve termal...

Tüm tatil bölgeleri »

Seo

Seo

Yasal Uyarı: Bu site termal otelleri ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. termalotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Yalova Termal Otel
Afyon Termal Otel