Termal Otel Tatil Fırsatları
A+ A A-

Yalova Termal Oteller

Altın madalya sahibi kaplıcalarla hizmet veren tek yer Yalova termal otelleridir. Doğal yer hareketleriyle oluşan Yalova termalleri binlerce yıldız şifa dağıtmaktadır. Döneminde Osmanlı saraylarının en önde gelenlerini dahi ağırlayan otellerinde siz de yenilenebilirsiniz. Termal cennetlerimizin gözdesi İlimiz Atatürk’ün gelişimine destek sağlamasıyla günümüzde oldukça gelişmiş ve her kesime hitap eden sağlık turizmi cennetleri arasında hak ettiği yeri almıştır.

 

Thermalium Wellness Park Hotel

Thermalium Wellness Park Hotel

Termal / Yalova

Yemyeşil dağlar ve muhteşem göle manzaraları içindeki bu dev spa oteli Üvezpınar köyününün tepesi üzerinde hizmet vermektedir.

Limak Thermal Boutique Hotel

Limak Thermal Boutique Hotel

Yalova

Versay sarayından esinlenerek dekore edilmiş otelde güzellik terapileri, ıslak-kuru sauna, spa termal hidromasaj küveti ve çeşitli masajlarla konuklar ağırlanır.

Erdilli Termal Otel

Erdilli Termal Otel

Yalova

Şifalı kaplıca sularıyla hazırlanmış banyolarıyla hizmet veren otel mükemmel bir spa merkezine sahiptir. İşinin ehli uzmanlar tarafından fizyoterapi seansları ve masajlarla hizmet verilmektedir.

Yalova Çınar Hotel

Yalova Çınar Hotel

Yalova

Doğayla baş başa şifalı su kaynaklarının üzerine konumlanmış otel, Sağlık Bakanlığı Yalova Kaplıcaları İşletme Dairesi tarafından idare edilmektedir.

Thermo Vital Hotel

Thermo Vital Hotel

Yalova

Çam ormanları ve dağlar arasında hizmet veren termal otel, kapalı yüzme havuzu, sıcak kaplıca küveti, sauna ve geleneksel Türk hamamıyla konuklarını en iyi biçimde ağırlamaktadır.

İhlas Armutlu Tatil Köyü

İhlas Armutlu Tatil Köyü

Yalova

Yalova ilimizin Armutlu ilçesi Bozburun mevkiinde yer almaktadır. 300 dönümlük arazide ve denize sıfırdır. 1.686 dairelidir ve tamamı kaplıca suyuna sahiptir.

Azim Termal Hotel

Azim Termal Hotel

Yalova

Çınarcık ve Yalova plajlarına araçla yalnızca 10 dakikalık uzaklıktaki otel asansör ve özel otoparka sahiptir.

Thermal Park Hotel

Thermal Park Hotel

Yalova

Çınarcık ilçesine 10 km. uzaklıkta ve plaja yalnızca 5 km. mesafede yer alır. Cadde, orman veya termal su hamamı manzaraları odalarından birine yerleşebilir ve sağlıkla buluşabilirsiniz.

Yurdumuzun ilk kaplıcalarının da yer aldığı il en çok çamur banyolarıyla bilinmektedir. Özellikle Termal ve Armutlu bölgelerinde yoğunlaşmış Yalova kaplıcalarının birçoğu 5 yıldızlıdır.

  • Spa masaj salonları
  • Fitness merkezleri
  • Geleneksel Türk hamamları
  • Jakuzili banyolar
  • Kaliteli restoranlar
  • İçme kürleri
  • Buhar odaları
  • Açık kapalı yüzme havuzları
  • Wellness

Otellerin vermiş olduğu hizmetlerden yalnızca birkaçıdır. Sağlık turizminin lokomotifi görevi gören Limak otel gerek suyun özellikleri gerekse tarihi dokusuyla en çok tercih edilen konkalama birimlerinin başında yer alır. Yalova’nın Termal ve Armutlu bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda bulunmaktadır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TERMAL TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Kaplıcaları, travertenleri ve ılıman iklimi ile ünlü Pamukkale Ege’nin en güzel şehirlerin...

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Lalelerle süslü sokakları, minareleri göğe değen camileri ve kültürel mirası ile Konya gez...

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Güre, Balıkesir’e bağlı olan şirin bir ilçedir. Burasını farklı kılan ise tertemiz havası, kaplıcaları ve termal...

Tüm tatil bölgeleri »

Seo

Seo

Yasal Uyarı: Bu site termal otelleri ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. termalotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Yalova Termal Otel
Afyon Termal Otel