Termal Otel Tatil Fırsatları
A+ A A-

Yozgat Termal Oteller

Yozgat ilimiz en meşhur termal bölgelerimizden biridir. Yozgat termal otelleri özellikle Boğazlıyan ilçesindeki geniş araziler üzerine inşa edilmiştir. Ülkemizin en büyük ve en kapsamlı termal tesisleri projeleri bu bölgede yürütülmüş ve mükemmel sonuçlar alınmıştır. Sağlık bakanlığının titizlikle hazırladığı raporlara göre birçok rahatsızlığı giderebilen bu şifalı suların iyileştirici özelliklerinden siz de faydalanabilirsiniz.

 

Sorgun Büyük Termal Hotel

Sorgun Büyük Termal Hotel

Sorgun / Yozgat

Otel 100 dönümlük arazi üzerine kurulmuştur. 24 oda, ve 30 apart dairesiyle hizmet vermektedir. Sadece uzun vadede konaklamayı planlayanlar için değil, 24 adet aile banyosuyla da günübirlikçiler içinde oldukça avantajlıdır.

Sorgun ilçesine 2 km. mesafede yer alan sıcak sular diğer kaynaklarına göre daha geniş bir alana yayılmıştır. Yozgat kaplıca otelleri bu bölgelerde hizmet verir. Yıl boyu 50-61 derece arasında sıcaklığı değişkenlik gösteren kaplıcaları ağrıların dindirilmesi ve kronik rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir.

Yılın her mevsimi faydalanabileceğiniz 24 saat hizmet veren havuzlarıyla hizmetinizdedir. Yozgat’ın Sarıkaya, Sorgun, Boğazlıyan bölgelerinde yer alan termal otellerin adres ve telefonları sayfamızda yer almıştır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TERMAL TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Pamuk Gibi Travertenleri ile Pamukkale

Kaplıcaları, travertenleri ve ılıman iklimi ile ünlü Pamukkale Ege’nin en güzel şehirlerin...

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Ne Olursan Ol Yine Konya’ya Gel

Lalelerle süslü sokakları, minareleri göğe değen camileri ve kültürel mirası ile Konya gez...

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Kaz Dağları’nın Kalbi Güre

Güre, Balıkesir’e bağlı olan şirin bir ilçedir. Burasını farklı kılan ise tertemiz havası, kaplıcaları ve termal...

Tüm tatil bölgeleri »

Seo

Seo

Yasal Uyarı: Bu site termal otelleri ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. termalotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome
 
Yalova Termal Otel
Afyon Termal Otel